Piegādes nosacījumi

Preču piegāde tiek nodrošināta Rīgas pilsētas teritorijā, Liepājā, Grobiņā un Aizputē, šādā kārtībā:

  • Veicot pasūtījumu līdz plkst.14:00, piegāde tiks veikta pēc divām dienām;
  • Pasūtījumi, kas veikti pēc plkst.14:00, tiks piegādāti pēc trijām dienām.

Piegādes notiek otrdienās, trešdienās, ceturtdienās un piektdienās no plkst. 9:00 līdz plkst. 22:00. Sestdienās, svētdienās un pirmdienās piegādes nenotiek.

Piegāde BEZ MAKSAS pasūtījumiem virs 15,99 EUR. Mazākiem pasūtījumiem tiek piemērota piegādes maksa – 3,99 EUR.

Piegādes laikus un detaļas iespējams atrunāt saziņā ar kurjeru, kurš sazināsies ar Jums pasūtījuma apstrādes procesā.
Ja Jums ir specifiskas piegādes detaļas (durvju kods, ērtāks piebraukšanas ceļš vai cits), kuras kurjeram vajadzētu zināt, lūdzu, norādiet tās pie papildus piegādes detaļām vai norādiet kurjeram telefoniski, kad viņš sazināsies ar jums īsi pirms piegādes.
Pabeidzot pirkumu, lūdzu pārliecinieties, ka visa ievadītā informācija ir pareiza, lai mēs varam ar Jums sazināties neskaidrību gadījumā, kā arī kurjers var Jums piezvanīt vai atsūtīt īsziņu, tādējādi informējot Jūs par preču piegādi.

Sakarā ar Epidemioloģiskās drošības prasību ievērošanu, piegāde tiek veikta BEZKONTAKTA:

  • preces tiek nodotas, nodrošinot ne mazāk kā 2 (divu) metru distanci starp kurjeru un preču saņēmēju;
  • kurjers ir tiesīgs nofotografēt piegādātās preces kopā ar saņēmēju (neiekļaujot bildē saņēmēja seju), un šajā gadījumā tiek pieņemts, ka preces ir piegādātas;
  • ja pircējs neatver durvis kurjeram, tad kurjeram ir tiesības atstāt pasūtītās preces pie durvīm, nofotografējot atstātās preces pie pircēja durvīm, un šajā gadījumā tiek pieņemts, ka preces ir piegādātas;
  • bezkontakta piegādes gadījumā, ja pienselpa.lv rīcībā ir augstākminētie fotoattēli, kas apliecina preču piegādes veikšanu, tiek pieņemts, ka preces ir piegādātas pircējam, un pircējs apņemas neizvirzīt nekādas pretenzijas saistībā ar preču piegādes procedūru un neapstrīdēt piegādes veikšanas faktu.

NEPIEGĀDĀTA PRECE
Ja piegādes saņemšanas brīdī tiek konstatēts fakts, ka klientam nav piegādāta kāda no pasūtītajām pozīcijām, un ir izveidojusies naudas starpība starp apmaksāto pasūtījumu pret pavadzīmi, kas tiek nosūtīta e-pastā, šī nauda tiek atgriezta atpakaļ klienta kontā 3-5 darba dienu laikā vai, ja puses vienojas, šādas preces vai citas līdzvērtīgas preces, tādā pat vērtībā, tiek pievienotas pie nākamā pasūtījuma.


0

Pirkumu grozs